Kadra - Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu


Kadra

KIEROWNICTWO
Anna Zaleska Dyrektor 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 azaleska@walcz.pup.gov.pl pokój nr  7
Joanna Kwiatkowska Zastępca Dyrektora 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 139 akwiatkowska@walcz.pup.gov.pl pokój nr  16
Łucja Cwener Główna Księgowa 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 136 lcwener@walcz.pup.gov.pl pokój nr  12
REFERAT ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNY
Agnieszka Szczygłowska Kierownik Referatu OA 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 137 aszczygowska@walcz.pup.gov.pl pokój 5
Robert Juszkiewicz Starszy Informatyk 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 121 rjuszkiewicz@walcz.pup.gov.pl pokój 13
Marek Krawczyk Pracownik gospodarczy i kierowca   mkrawczyk@walcz.pup.gov.pl Pokój 9
Dorota Cichocka Starszy Inspektor 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 129 dcichocka@walcz.pup.gov.pl Pokój 8
Milena Wandachowicz Stażysta 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 - Centrala sekretariat@walcz.pup.gov.pl Pokój 6
CENTRUM AKTYWIAZCJI ZAWODOWEJ
Alicja Ceglarska Pośrednik Pracy 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 148 aceglarska@walcz.pup.gov.pl Pokój 15
Ewa Zegarek Pośrednik Pracy 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 148 ezegarek@walcz.pup.gov.pl Pokój 15
Alicja Ceglarska Pośrednik Pracy 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 147 aceglarska@walcz.pup.gov.pl Pokój 15
Robert Szumski Pośrednik Pracy 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 147 rszumski@walcz.pup.gov.pl Pokój 15
Alicja Szczepska-Pawlak Pośrednik Pracy 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 147 aszczepska@walcz.pup.gov.pl Pokój 15
Monika Klonowska Specjalista ds. rozwoju zawodowego 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 115 mklonowska@walcz.pup.gov.pl Pokój 17
Lucyna Bronowicka Specjalista ds. rozwoju zawodowego 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 118 lbronowicka@walcz.pup.gov.pl Pokój 18
Anna Macias Pośrednik Pracy - Stażysta 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 124 amacias@walcz.pup.gov.pl Pokój 19
Halina Wawrzynowicz-Kowalczyk Pośrednik Pracy – Stażysta 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 124 hwawrzynowicz@walcz.pup.gov.pl Pokój 19
Małgorzata Krajewska Pośrednik Pracy 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 124 mkrajewska@walcz.pup.gov.pl Pokój 19
Joanna Oppermann Pośrednik Pracy 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 122 joppermann@walcz.pup.gov.pl Pokój 20
Natalia Szydłowska Pośrednik Pracy 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 142 nszydlowska@walcz.pup.gov.pl Pokój 21
Kamila Romanowska Pośrednik Pracy 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 145 kromanowska@walcz.pup.gov.pl Pokój 22
Katarzyna Kasielska-Pecio Pośrednik Pracy - Stażysta 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 145 kkasielska@walcz.pup.gov.pl Pokój 22
Justyna Wegner Specjalista ds. programów 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 140 jwegner@walcz.pup.gov.pl Pokój 23
Dorota Ambroży Doradca Zawodowy 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 120 dambrozy@walcz.pup.gov.pl Pokój 25
Magdalena Koźbiał Doradca Zawodowy 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 141 mkozbial@walcz.pup.gov.pl Pokój 25
REFERAT FINANSOWO - KSIĘGOWY
Anna Borysewicz Ksiegowy 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 134 aborysewicz@walcz.pup.gov.pl Pokój 10
Daria Hermanowicz Stażysta 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 134 dhermanowicz@walcz.pup.gov.pl Pokój 10
Janina Sydonowicz Starszy Inspektor 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 135 jsydonowicz@walcz.pup.gov.pl Pokój 11
REFERAT EWIDENCJI ŚWIADCZEŃ
Marta Forysiewicz Kierownik Referatu EŚ 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 130 mforysiewicz@walcz.pup.gov.pl pokój 2
Małgorzata Sękielewska Specjalista ds. ewidencji i świadczeń 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 127 msekielewska@walcz.pup.gov.pl pokój 3
Iwona Wyjatek Specjalista ds. ewidencji i świadczeń 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 126 iwyjatek@walcz.pup.gov.pl Sala obsługi stanowiska 4
Katarzyna Grochowicka Pomoc administracyjna 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 128 kgrochowicka@walcz.pup.gov.pl Sala obsługi stanowiska 2
Jadwiga Matysko Specjalista ds. ewidencji i świadczeń 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 143 jmatysko@walcz.pup.gov.pl Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych
Aleksandra Zborała Stażysta 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 131 azborala@walcz.pup.gov.pl Sala obsługi - Rejestracja
Aleksandra Mucha Stażysta 67 258 50 66 – 67 – 68 -69 wew. 138 amucha@walcz.pup.gov.pl Pokój 4
 
 

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę